SLAVIC HAIR Tape Hair klijuojami plaukai, 20 vnt. 50 cm.

SLAVIC HAIR Tape Hair klijuojami plaukai, 20 vnt. 50 cm.

84.00 € Į krepšelį
Prekės kodas: SL2990003
Prieinamumas:
Užsakomos, bus už 7-9 d.

Pristatome NAUJIENĄ! Tapome SLAVIC HAIR vieninteliai oficialūs atstovai Lietuvoje. Taigi, norime pristatyti Jums šią nuostabią ir tikrai unikalią produkciją. Visų pirma susipažinkime!

 

PLAUKŲ ILGIS: 50 cm.

Kiekis: 20 vnt. juostelių.

Svoris komplekto: 27 g.

 

SLAVIC HAIR gyvuoja jau 20 metų, nuolat tobulėja ir siūlo aukščiausios kokybės slaviškus plaukus. Kaip žinome, slaviški plaukai savo kokybe garsūs visame pasaulyje. Slaviški plaukai unikalūs tuo, jog savo struktūra jie labai artimi yra mūsų lietuviškam plaukui, t.y. analogiškas plauko storis. Plauko storio vienodumas lemia tai, kad priauginamos sruogos atrodys itin natūraliai. Dažnai indiški, braziliški, mongoliški plaukai būna patys iš savęs storesni, todėl matosi akivaizdus skirtumas tarp priaugintų plaukų ir saviškių. Be to, del storio ir savo svorio jie yra mažiau paslankūs natūralioms bangoms, kas vėl lemia tai, kad priauginimas tampa labiau pastebimas. O slaviški plaukai, kadangi yra plonesni- labai natūraliai susilies su jusiškiais plaukais ir perteikia jūsų plaukų tekstūrą- itin lengvas, vos pastebimas bangas. Esant poreikiui - galima subanguoti ir stipriau - tiesiog nakčiai supynus kasą. Plaukų sruogų išnešiojimo laikas yra iki metų laiko. Pačius plaukus galite drąsi- ai tiesinti, banguoti, tonuoti, kadangi tai 100 % natūralus žmogaus plaukas be jokių priemaišų. Plaukas yra su išsaugotu plauko žvyneliu, surinktas laikantis vienkryp- tiškumo, todėl tai užtikrina kokybišką ir malonų nešiojimą.

Be to, negalime nepaminėti, kad plaukų ilgis net iki 60cm, taig jūsų klientės galės turėti ilgas, fantastiškas kasas, nuo kurių niekas negalės atitraukti akių! Šio prekės ženklo unikalumą lemia tai, kad kokybė jiems yra nr. 1.
O, kas dar yra be proto smagu, tai, kad SLAVIK HAIR pasižymi dar ir labai plačia spalvų gama, todėl savo plaukams tinkantį atspalvį ras kiekviena mergina!

Susijusios prekės